Finansowanie

Umowa leasingu kserokopiarki/ drukarki  podpisywana jest za pośrednictwem firmy leasingowej, która finansuje dostawę tego urządzenia. Umowa leasingu jest zawierana na czas określony a szczegółowe jej zapisy są uzależnione od wybranego modelu urządzenia, spodziewanego stopnia jego zużycia oraz od okresu trwania umowy.

Wzięcie kserokopiarki  w leasing jest tańszym sposobem na dysponowanie maszyną, która kosztuje np. kilkanaście tysięcy złotych ponieważ po zakończeniu umowy leasingu jest możliwość wykupić to ksero na własność.

Leasing jest optymalnym finansowaniem rozwoju firm. Klient ma dostęp do urządzenia bez konieczności angażowania pełnej kwoty wartości zakupu sprzętu. Rata leasingowa jest w całości kosztem uzyskania przychodu. Przedsiębiorca ma możliwość pełnego odliczenia podatku VAT od rat leasingowych. Po zakończeniu umowy istnieje możliwość wykupu, zwrotu lub wymiany przedmiotu na nowy.

Leasing  jest udzielany na inwestycje już od 2 000 zł netto, bez wkładu własnego. Umowa leasingu jest przyznawana na okres od 18 do 36 miesięcy. W przypadku inwestycji powyżej 30 tys. zł wymagany wkład własny wynosi 10 proc.

Jeśli interesuje Państwa leasing kserokopiarek/drukarek chętnie udzielimy więcej informacji. Zapraszamy do kontaktu

leasing-pic